Samsung’un Yeni Amirali, Galaxy Note 9, Üç Farklı Donanım Varyantı ile Geliyor

202
samsung note 9

Kore’li akıllı telefon üreticisi Samsung’un önümüzde ki aylarda  tanıtmasını beklediğimiz Galaxy Note 9’un üç farklı donanım alternatifi ile sunulacağı ortaya çıktı.

Şu sıralar Galaxy Note 9 modeline odaklanan Samsung’un yeni amiral gemisiniüç farklı donanım seçeneği ile eylül’den önce sunulacağı düşünülüyor.

 

Ortaya çıkan belgelere göre, Samsung Galaxy Note 9 içinÇin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın(CMIIT) sertifika listesinde 21 Mart ve 24 nisan tarihlerinde, SM-N9600 ve SM-N9608 olarak model kodu olan iki Galaxy Note 9 alternatif için sertifika alınmış durumda.

Belgelerde herhangi bir detay yer almıyor ancak daha önce ortaya çıkan sızıntılara bakılırsaSamsung Galaxy Note 9’un model numarası SM-N960U olarak alınmıştı. Bugün ortaya çıkan sertifikaların ardından Note 9’un üç farklı donanım alternatifi ile sunulmasının kesin olduğu düşünülüyor.

Galaxy Note 9 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Samsung’un yeni amiral gemisinin 6.4 inç Super AMOLED ekran, Snapdragon 845 işlemci (Exynos 9810), 6 GB RAM, 4.000 mAh pil ve 12 MP + 12 MP olmak üzere çift arka kamera kurulumu ve Android Oreo ile Temmuz veya Ağustos ayında satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here