Samsung Galaxy Note9’un Can Yakıcı Fiyatı Ortaya Çıktı!

Yarın tanıtılacak olan Galaxy Note9’un fiyatını ortaya çıktı. Roland Quandt’ın ortaya çıkardığı İngiltere fiyatını ülkemiz şartlarında düşündüğümüzde fiyat can yakıcı olabilir!


Dünya teknoloji devi Samsung, merakla beklenen yeni phablet’ini yarın New York’ta düzenleyeceği lansman ile tüketicilerin beğenisine sunacak.

Sızıntılar ile Galaxy Note9’un teknik özellikleri ortaya çıkmıştı. Öyle ki; Galaxy Note9’un Snapdragon 845 ve Exynos 9810 işlemciye, 6GB RAM’e, 128GB ve 512GB depolama alanı seçenekleri ile kullanıcılara sunulacağını biliyoruz.

Tasarım olarak noktasında ise Galaxy Note8 ile neredeyse aynı olan cihaz’ın fiyatını da Roland Quandt sızdırmayı başardı. Sızıntıya göre Galaxy Note9, İngiltere’de 128GB’lık sürümü için 899 Sterlin, 512GB’lık sürümü için ise 1099 Sterline satılacak.

Dolayısı ile Note9’u Türkiye’de kur rakamları düşünüldüğünde 6000 TL + Vergiler ile yaklaşık 8000 TL civarında bir satış fiyatına sahip olması muhtemel gözüküyor.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com