S Pen Stylus İle Samsung Galaxy Tab A 8.0 Piyasaya Sürüldü

53

Akıllı telefon endüstrisi, her gün çığır açan güçlü özelliklerle yeni ilaveler kazanırken, tablet endüstrisi unutulmuş gibi görünüyor. Samsung, Tayland’da Galaxy Tab A 8.0’ı sessizce piyasaya sürdü ve şu anda tablet serisini genişletiyor. Samsung Galaxy Tab A 8.0, hücresel bağlantı desteğiyle birlikte geliyor ve S Pen Stylus ile uyumludur. Samsung’un yeni başlattığı tablette S Pen Stylus için özel bir yuva bulunuyor. Samsung Galaxy Tab dijital çekirdekli bir işlemci ve 8 inç ekrana sahip.

S Pen Stylus

Samsung Galaxy Tab A 8.0 Fiyat Ve Görünümü

Samsung Galaxy Tab A 8.0 veya Samsung Galaxy Tab A Plus P205, şirketin resmi Tayland web sitesinde listelenmiştir ancak şu anda cihazın fiyatı ve bulunabilirliği hakkında bilgi bulunmamaktadır. Samsung Galaxy Tab A 8.0 iki renk seçeneğiyle geliyor – Siyah ve Gri.

XDA geliştiricileri, Samsung Galaxy Tab A 8.0 ilk başta Kamboçya, Laos, Malezya, Yeni Zelanda, Filipinler, Singapur, Tayland, Vietnam ve İngiltere’de satılması planlanıyor. Ancak, Samsung, cihazın Hindistan’da fiyat veya kullanılabilirliği hakkında yorum yapmadı.

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) Özellikleri

Samsung Galaxy Tab 8,8 inç 2019 spor S-Pen Stylus girişi destekli 8 inç WUXGA TFT (1920×1200 piksel) ekrana sahip. Tablet 3GB RAM ile eşleştirilmiş bir 1.8 GHz okta-çekirdek SoC tarafından desteklenmektedir. Samsung Galaxy Tab A 8.0 Samsung One UI ile kaplanmış Android 9.0 Pie çalışır. Cihaz, LTE destekli tek bir SIM yuvasına sahip ve kullanıcının gözündeki yükü azaltmak için doğal düşük ışık modunu etkinleştiren tek dokunuşlu mavi ışık filtresi ile birlikte geliyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here