Rivet Network, Killer E3000’i CES 2019’da Tanıtımını Gerçekleştirdi

Rivet Network, ağ kontrolörü E3000’in Acer’in yeni notebooklarında olacağının duyurusunu yaptı.

Wi-Fi ve Ağ kontrolörü modülleri markası olan Killer, bilgi işlem ekosisteminde uzun yıllardır bulunmaktadır. Son zamanlarda, ürünlerin donanımın veri akışları ve katma değeri öncelik olarak tanıyan veri akışı türlerini belirlemek için hissiyat çözümleme teknikleri uygulamasında bulunuluyor.

Geçen sene, Rivet Network 802.11ac Wave2 modülünün gelişimi konusunda Intel ile birlikte iş ortaklığında bulunduğunu belirtti. Firma CES 2019’da multi-gigabit Ethernet kontrolleri durumundaki gelişimini duyurdu.

Killer E3000, 2.5 gigabit, 1 gigabit ve 100 megabit bağlantı hızlarını destekleyen bir ağ yongası ve yılın ilk çeyreğinde kendini göstermek için hazırlanıyor. Veri akımlarını sınıflandırmada Killer’ın Advanced Stream Detect Technology’sini kullanacak ve bu sebeple alakalı da önceliği veri hattı olacaktır.

Yeni Killer Control Center 2.0 yazılımı sayesinde gerçekleşecek, kullanıcıların ağ aktivitelerini gözlem yapılmasına ve manuel yapılandırma yapmasına izin verecek. Yazılım ayrıca, oyun sırasında CPU döngülerinin azaltılmasını engellemesiyle bilinen GameFast ile birlikte galecek. Yazılım, bağlantı kalitesi ve sistem ayalarına da bağlı olarak ağ bağlantılarının gelişimi için öneriler sunan KIE’yi de (Killer Intelligence Engine) barındıracak.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com