Note 8

Note 8 için Çok Beklemek Gerekmeyecek

Akıllı telefonların yeni amiral gemisi olması beklenen Note 8 serisinin çıkış tarihi için yeni bilgiler gelmeye başladı. Son iddialara göre Note 8 çok daha erken geliyor. İşte detaylar.

Samsung’un akıllı telefon pazarında yaşadığı en büyük sorun Note 7 sorunu olmuştu. Teknoloji devi uzun süren çalışmalarına rağmen Note 7 akıllı telefonlarında yaşanan sorunlar nedeniyle serisini iptal etmek zorunda kalmıştı. Samsung’un bu karası almasındaki tek neden tabi ki Galaxy Note 7 serisinin kendi kendine alev alma sorunlarıyla karşı karşıya gelmesi olmuştu.

Tüm bu gelişmelerin ardından bir yandan Note 7 serisinin yenilenmiş versiyonlarını piyasaya sürmeye hazırlayan markanın, bir yandan da yeni seri Note 8 akıllı telefonları için hazırlıklara başladığı ortaya çıkmıştı. Son olarak Note 8 akıllı telefonlarının ön paneline ait olduğu belirtilen görseller gelmiş ve bir nevi Note 8 doğrulanmıştı. Şimdiden belli başlı detayları ortaya çıkan akıllı telefonların şimdi ise çıkış için iddialar gündeme geldi.

Note 8

Note 8 Raporlarda Görüldü

Note 8 akıllı telefonlarının çıkış tarihi konusunda bilgi ise telefon için hazırlanan raporlarda ortaya çıktı. Yeni seri akıllı telefonların raporları olduğu iddia edilen yeni raporlarda, telefonların Android Nougat serisi ile test edileceği ve hayliyle kutudan da bu işletim sistemiyle çıkış yapacağı belirtiliyor. Yeni seri akıllı telefonların Android Nougat 7.1.1 sürümüyle test edilmesinin diğer bir işaret ettiği nokta ise telefonların Android O serisinden bile önce geleceği.

Tüm bu detayları bir araya toplarsak Android O işletim siteminde çok daha önce çıkış yapacağı görülen Note 8’in, çıkışı için çok fazla bir zaman kalmadığı da görülüyor. Bir diğer amiral gemisi akıllı telefonu olacak olan Note 8 akıllı telefonlarının, tanıtımının ne zaman yapılacağı konusunda ise henüz bir bilgi elde edilmiş değil. Samsung’un yeni seri için hazırlıklarının ne düzeyde olduğunu bilmeksek de Note 8 için geri sayımın başlamış olması kısa süre içerisinde tanıtımının da yapılacağını işaret ediyor. Bakalım yeni akıllı telefonların tüm detayları ne zaman belli olacak.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com