iOS 11.3.1 Jailbreak Çıktı Mı? Ne Zaman Çıkacak?

Son zamanlarda Jailbreak sektörü tam gaz olumlu durum sergilemeye başladı. İlk önce Ian Beer geliştirici hesabı ile kullanılabilen bir açık sunarak jailbreak geliştirmek için ilk adımı atmıştı. Daha sonra ise geliştirici hesabı istemeyen açığı paylaşmış ve adım adım parçaları birleştirmeyi başarmıştı.

Tüm bunlara rağmen biraz daha beklememiz gerekiyor. Çünkü birçok sorun henüz daha çözülmüş değil.

Geliştirici hesabı isteyen açık yeni sunulana göre daha iyi. Ancak yeni paylaşılan açık daha kararsız duruyor. Yinede açıklamalara göre bu durumda ilerleyen günlerde çözülecek gibi duruyor.

Ayrıca coolStar gibi jailbreak geliştiricileri bir önceki açık ile çoktan kollarını sıvamış ve yeni açığı da ele alarak tüm sorunları çözecekler.

Bir yandan ise geliştirici açığı olmayan jailbreak paylaşılmasıyla HoudiniTorngat ve NonceSetter113 ipa olarak herkes tarafından kurulabilir duruma geldi.

CoolStar Çalışmalarını Bitirmek Üzere!

Son gelen haberlere göre CoolStar çalışmaları bitirmek üzere. Başarıyla çalıştığı görülen ekran görüntüsü ortaya çıktı.


Son açıklamaya göre araç tam anlamıyla bitmiş durumda. Fakat tasarım tam bitmiş değil ve yeniden elden geçirilecek bazı noktalar var.

ÇOK AZ BİR ZAMAN DAHA BEKLEYECEĞİZ AMA JAİLBREAK SORUNSUZ GELECEK

CoolStrar son tweet ile herkesi sevindirdi. Jailbreak için sayılı gün kaldı 🙂

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com