pixel

Google, Nisan 2019 Android Güvenlik Güncellemesini Paylaştı

Android güvenlik güncellemelerinin önemini anlatmaya gerek yok. Google’da geliştirmelerine devam ediyor ve bugün yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme sayesinde güvenlik sistemi modern bir hale kavuşurken; Google Sesli Asistan’ın bazı özelliklerini de geliştirip; Pixel 2’nin de fonksiyonlarını yenilendi.


İşetim sisteminin daha güvenli hale getirmek için çalışmalarına devam eden Google, Nisan 2019 Android güvenlik güncellemesini yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile güvenlik kısmında yeni bir özellik ya da yapılan bir değişiklik bulunmuyor.

Nisan güncellemesi Pixel 3 akıllı telefonların performans ve fonksiyon alanlarında  iyileşmesini sağladı. Ayrıca Google Aistan’ın sesle kilit açma özelliğinin neden olduğu ekran parlaması sorunuda çözülmüş oldu.

Pixel ve Pixel XL telefonların Bluetooth bağlantıları daha performans kazanırken; Bu cihazların ekranı açıldığında yaşanan ışık parlamaları da giderilmiş oldu.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com