Galaxy S8’in Videosu ve Geekbench Testi Görüldü

Samsung Galaxy S8, videoda görüldü ve Geekbench skorları da beraberinde sızdı!

Samsung’un gelecek amial gemi modeli Galaxy S8 için yeni bir video daha sızdırıldı. Eğer görülen cihaz ciddi anlamda Galaxy S8 ise, Samsung tasarım olarak büyük işler başarmış diyebilriiz. Cihazın arka kısmında, hemen kameranın sağ tarafında bir parmak izi okuyucusu görülmekte.

Home düğmesi ise videoda görülmüyor. Bu bakımdan Samsung ya arka kısma transfer etti, yada ekrana entegre olarak getiriyor. Tasarımın dışında Galaxy S8 ile alakalı bir yeni haber daha var: Geekbench raporu geldi. Daha önceden SM955U kod adıyla gelen Galaxy S8+ için sızan Geekbench raporunu yayınlamıştı. Şimdi ise Galaxy S8 için olanı görüyoruz.

Yukarıda görüldüpü gibi test, Android 7.0 Nougat ile yapılmış. Test sonuçları elbette Android 7.1 ile dğeişiklik gösterecektir. 1.9 GHz hızında çalılan sekiz çekirdekli GPU ve Snapdragon 835 ile yapılmış olan test ile , 4GB RAM eşlik ediyor. Cihaz skoru ise tek çekirdekte 1916, çoklu çekirdek ile 6011 oluyor.

https://youtu.be/mwy5p_V0GK4

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com