Apple Music

Apple Music 6 Ay Ücretsiz Oldu!

Verizon’un açıklamasına göre, Verizon Unlimited isimli paketi satın alan kullanıcılar 6 ay boyunca Apple Music’den ücretsiz yararlanabilecek.


Söz konusu teklif tüm Verizon Unlimited kullanıcılarına açık durumda. Firmanın pazarlamadan sorumlu isimi olan Angie Klein, yapmış olduğu açıklamada, özel teklifin Apple ile başlattıkları özel ortaklığın başlangıcı olduğunu dile getirdi. Ortaklığın gelecekte ne gibi fırsatlar sunacağı ile ilgili ise bir bilgi verilmedi.

Verizon kullanıcıları 16 Ağustos itibari ile operatörün sağladığı bu fırsatdan yararlanabilecek. Apple’ın ilerleyen günlerde Türkiye’de ki operatörler ile benzer anlaşmalar yapıp yapmayacağı henüz belli değil. Şu an ülkemizde Vodafone’un aboneleri Spotify Premium’un dahil olduğu teklifler sunarken, Turkcell kendi müzik servisi Fizy’i, Türk Telekom ise Muud Mobil ile hizmet veriyor.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com