48 Saatte 1 Milyondan Fazla Satış Rakamına Ulaştı!

59

Yenilikleri ve tasarımı ile her geçen gün adını daha fazla duyurmaya başlayan Çin’in dev akıllı telefon üreticisi Xiaomi; Hindistan’da 48 saat içerisinde 1 milyondan fazla telefon sattışı gerçekleştirdiğini doğruladı.

48 saatte 1 milyondan fazla satışın gerçekleştiği, Amazon ve Flipkart tarafından yapılan açıklama ile birlikte ortaya çıkması üzere; Xiaomi bu açıklamayı doğruladı. Xiaomi açısından oldukça önemli olan bu gelişme bir yandan da rakipleri tarafından da önem taşımakta.

Xiaomi açıklamasın da ” Bu bir başarı ve endüstriyel olarak ilki gösteriyor. Xiaomi Hindistan için önemli bir kilometre taşını geride bırakmayı başarmış oldu.” kelimelerini kullanarak açıklamayı doğruladı.

Xiaomi Mi 7 Nasıl Olması Bekleniyor?

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi olacak olan Mi 7’de 6 inçlik çerçevesiz dokunmatik ekran kullanması muhtemel gözüküyor. Arka kamera olarak 21 MP çözünürlüğüne sahip kamera kullanılacağı tahmin edilirken; işlemci olarak hangi işlemcinin tercih edileceği kestirilemese de 8 GB RAM, artık standart hale gelecek olan yüz tanıma teknolojisini, ekrana entegre parmak izi okuyucusu, ve dahili hafıza seçeneği olarak 64 GB ve 128 GB ile sunulması bekleniliyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here