Yazarlar


Sedat Kuhlen

sedat@teknoekip.com
Teknoloji ve Medya Takipçisi


Emre Karakullukçu
emre.k@teknoekip.com
Teknoloji Editörü


 

Harun ÜNAL
harun@teknoekip.com
Webmaster and Editör


İbrahim KIZILIRMAK
ibrahim@teknoekip.com
Teknoloji Editörü


Yilmaz Nuri ALTUNTUG
yna@teknoekip.com
Özgün İçerik Avcısı.. Global Trend Takipçisi.. Part-time Seyyah & Yemek düşkünü.. Büyük bir spor taraftarı, Clevland aşığı..Tüm bunlar için teknolojinin                        nimetlerinden faydalanıyor..


Mustafa KOÇ
mustafa@teknoekip.com
Teknoloji her zaman beni kendine çeken bir unsur olmuştur.


Mehmet Ali
mehmet@teknoekip.com
Doga ve teknoloji hayranı. Evli ve çocuklu…


Melis ALTUNGÖK
melis@teknoekip.com
Teknolojiden uzaklaşıp kafa dinlemek istesem de hayatımın bir parçası olduğundan vazgeçemiyorum.


 

KaydetKaydet