vivox50 1

Vivo X50 Telefon Modeli Yakında Satışa Çıkıyor

Çin’de Vivo X50 Telefon Modelinin satışı olacağına dair bilgiler geldi. Üstelik bu modelin 3 sürümü olacak. Pro ve Pro Plus sürümleri ile beraber en temel versiyonu da gelecek.  Ancak her 3 model de Full HD ekrana sahip olacak. Ekran 5.56 inç boyutta olacak.  Panel S Amoled teknolojisini kullanacak. Düz modeli ve Pro modellerinin ekranları 90 Hz resim yenileme hızına sahip olacak ve Pro Plus modeli de 120 Hz hıza erişebilecek. Bu da demek oluyor ki Vivo X50 Pro+ modelini çok oyun oynayanlar tercih edecek.

Vivo X50 Telefon Modeli Teknik Özellikleri

Yeni telefon serisinin, Endonezya Taylan ve Hindistan’da satışa çıkıyor. Her 3 cihazda da Snap Dragon 765G model işlemci kullanılacak.  8 GB ram  düz ve pro modellerinde kullanılacak ancak Pro+ modelindeki ram 12 GB olabilir.  Yerleşik hafıza alanı da 256 GB seviyede olacak.

Düz modelin pilinin 4.315 mAh olacağı ve 33 Watt şarj cihazı ile doldurulacağı ifade ediliyor. Pro + modelinin ise adaptörü 44 Watt olacak.  Temel versiyonda 48 MP OIS özellikli kamera, 13 MP portre sensörü 8 MP genişlik sensörü gibi 4 sensör olacak.  Pro+ modelinde de her 4 kamerada titremeye karşı otomatik odaklama özelliği olan OIS özelliği olacak. Daha net görüntü almanız mümkün olacak.

Cihazın tüm teknik özellikleri bu cihazın harika olacağına işaret ediyor. Burada firma Hindistan pazarına da gözünü diktiyse bu cihazın fiyatını düşük tutmak zorunda.  Makul bir fiyatla satmayı düşünürlerse Vivo X50 telefon muhakkak çok satacak.  GSM arenada bu cihazın pro versiyonunun fiyatının 641 dolar olacağı belirtiliyor. Fakat bu rakam kesin değil. Üstelik 641 dolar fiyat 128 GB rom versiyonu için verilen fiyattır. 256 GB için ise 683 dolar fiyat biçiliyor.  Oyun severler için Vivo Adreno 620 model GPU Grafik işlemci kullandı ki rahat rahat oyun oynayabilesiniz. Özetle ekran boyutu mükemmel, ekran teknolojileri harika, işlemci ram ve GPU Grafik işlemci en iyi modellerden. Dizayn derseniz son derece güzel bir dizayn söz konusu ve kasa renkleri de koyu mavi ve açık mavi olarak seçilmiş.