iPhone 8 Leak Applein Ozel Yukseltmelerini Acikladi 1

iPhone 8 Leak, Apple’ın ‘Özel’ Yükseltmelerini Açıkladı

Üçlü iPhone 8 münhasır olmasından sonra ( 1 , 2 , 3 ) Apple AAPL +% 0.81 olarak kendisi yanlışlıkla birden fazla iPhone 8 yükseltmesi ve iyileştirmesini sızdırdı , ancak şimdi daha fazla araştırmayla beraber en büyük ‘en yeni’ özellikler ortaya çıktı!

Kredi , Apple’ın istemeden işlem görmüş HomePod betasına derinden inip , Ocak ayında açıklanan özel iPhone 8 güncellemelerini derinlemesine inceleyen bir çalışkan Reddit kullanıcısına gidiyor : iPhone 8, hem hızlı şarj hem de kablosuz şarjın ilk iPhone’u olacak.

Ocak ayında Apple leaker Sonny Dickson’la bu haber ortaya çıktı, ancak şimdi bilgi Apple’ın kendi kodunda siyah beyaz.

Bunu sağlamlaştırmak, Brazilian iOS geliştiricisi Guilherme Rambo’nun , HomePod ürün yazılımında gizlenmiş olan iPhone 8 özelliklerinin birçoğunu kazmasına yardımcı olan bir başka keşifti . O tweeted iOS 11 özel iPhone 8 pil simgeleri değişterecek Reddit yazısı sonra: “ Bu farklı bir şarj mekanizması olduğunu düşünüyorum.”

iPhone 8 Leak Appleın Özel Yükseltmelerini Açıkladı

Hatırlayarak, iki artı iki (veya bu durumda üç artı) bazen beş yıla kadar ekleyebilirsiniz, ancak Forbes’ın Ocak ayı özeliğiyle ilgili kaynaklar konusunda son derece eminim ve kod sızıntılarının bu çifti ile birlikte inanırım. Apple’ın nihayet bu iki (benim görüşüme göre gecikmiş) özellikleri eklediğini söylemek güvenlidir.

Ayrıca, aksi takdirde yeni cam geri geçiş biraz nokta olacaktır . Bu yükseltmelerin daha fazla artan iPhone 7S ve iPhone 7S Plus’a dönüştürüp yükseltmeyeceğini tartışmaya devam ediyor .

Kod kablosuz şarj biçimini endüktif olarak listeliyor ancak daha önceki yıllardaki en heyecan verici uzun menzilli kablosuz seçenekler yerine, belirli bir endüktif arka panel olmadan bir vaka çalışmıyor. Her seferinde davayı kaldırmak istemiyorsanız, bu durum ilk etapta kablosuz şarj kolaylığını ortadan kaldıran davaların fiyatını artırır.

Tabii ki kullanıcılar iPhone 8’de bir dava açmamayı seçebilir. Ancak bir fiyat arayan bir zihinle , bu gerçekten cesur bir hareket olur .. Bakalım Apple’ın hamlesi nasıl olacak?