Mesajlasma Uygulamalari 1

WhatsApp ve Facebook Dışındaki Diğer Mesajlaşma Uygulamaları

WhatsApp ve Facebook habercilerin tartışmasız en popüler uygulamalarıdır. Bu uygulama hizmetlerine rekabet edebilecek daha küçük hizmetler de vardır. İşte en iyi mesajlaşma uygulamaları.

Ücretsiz İndirmek İçin Messenger Uygulamaları

Günümüzde WhatsApp ve Facebook haberleşme pazarına hakimdir. Bunun nedeni işlevlerinde daha az olmakla birlikte, çok fazla sayıda kullanıcının kullanmasıdır. Bununla birlikte, hem işlevsellik hem de kullanıcı sayısı açısından WhatsApp ve Facebook ile rekabet edebilecek bazı uygulamalar var. Size en iyi uygulamaları sunuyoruz.

En Güvenli Mesajlaşma Uygulaması

Signal muhtemelen şimdiye kadarki en güvenli mesajlaşma uygulamalarından biridir. Çeşitli denetimler aracılığıyla mesajların şifrelenmesi kontrol edildi, istenirse mesajlar kendilerini yok edebilir ve protokol de dahil olmak üzere uygulama tamamen açıktır.

Mesajlaşma Uygulamaları

WhatsApp, mesajların güvenli iletimi için kullanılan Signal protokolüne dayanmaktadır. Ancak WhatsApp açık kaynak olmadığından, hiç kimse arka kapı bulunmadığını dışlayamaz. Hem Android hem de iOS için Signal mevcuttur.

Telgraf: Bilgisayarlar, Akıllı Telefonlar Ve Tabletler İçin Messenger

Signal ve WhatsApp gibi, Telegram da mesajları yetkisiz okuyuculardan korumak için gerçek uçtan uca şifreleme kullanır. Signal Telegram’ın aksine tamamen açık kaynak kodlu değil, daha fazla kullanıcıya sahiptir.

Telegram bilgisayar, akıllı telefon ve tablet üzerinde aynı anda sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Telefon fonksiyonu bile tüm cihazlarda çalışıyor. Ayrıca kullanışlı olan devasa gruplar – 5.000 katılımcıya kadar mümkündür ve mesajları kendi kendini yok eder.