Tinder Gold

Tinder Gold Paketi Kullanıma Giriyor

Sosyal medya uygulamalarından sonra biraz daha farklı bir konsepte sahip olan Tinder uygulaması da giderek yaygınlaşmaya başladı. Bir çöpçatanlık uygulaması olarak değerlendirilen ve dünya üzerinde giderek kullanıcı sayısı artan uygulamanın şimdi ise yeni bir güncellemesi daha gündeme geldi. Güncelleme yeni bir paket olarak sunulacak ve Tinder Gold sistemi gelecek. İşte detaylar.

Teknolojik gelişmeler sosyal medya kavramını ortaya çıkardı. Sadece sosyal medya uygulamaları olarak değil, bunun yanında birçok farklı uygulamada öne çıkmaya başladı. Tüm bu uygulamalar içerisinde en farklı yapıya sahip olan ve en çok gündemde olan uygulamalardan birisi de Tinder uygulaması. Genel teması arkadaş bulmak üzerine olan uygulamanın giderek kullanımı da artmaya başlıyor.

Sürekli olarak kullanıcı sayısı artmaya devam eden Tinder’ın bu ilgiye karşılık olarak yeni güncellemelerini de duyurmaya devam ettiğini görüyoruz. Bu kez uygulamanın yeni bir paket duyurusu yapacağı ortaya çıktı. Tinder Gold olarak duyurulan yeni paketin ayrıcalıkları neler olacak? Kullanıcılar Tinder Gold paketlerine karşılık ne kadar ödeme yapacak? İşte detaylar.

Tinder Gold

Tinder Gold Paketinin Tüm Detayları

Kullananların bileceği gibi uygulamada Plus ve Pre paketleri zaten bulunuyor. Bu paketler ücretsiz versiyona göre biraz daha farklı ayrıcalıklara sahip oluyor. Bu paketler sayesinde kullanıcıların hem sınırsız yorum, beğeni kazanmasının yolu açılıyor hem de konum bilgisi konusunda daha esnek bir sistem sunuluyor. Gold paket olarak gelecek olan yeni pakette de benzeri bir sistem söz konusu olacak.

Bu sistemde de kullanıcıların paketi satın alarak ekstra ayrıcalıklar kazanacağı ve Gold serisinin ana uygulamadan farklı olacağı belirtiliyor. Tinder Gold olarak gösterilen yeni sistemle beraber en büyük fark ise beğeni kısmında. Artık Tinder Gold paketleriyle beraber kullanıcılar kendilerini beğenen kullanıcıları doğrudan görebilecek.

Kendi hesaplarına beğeni gönderen kullanıcıları görebilecek olması Tinder aboneleri için büyük bir ayrıcalık olarak gösteriliyor. Bunun dışında yeni paketin ücretleri ve çıkış tarihi konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Yeni sistemin kullanımı nasıl etkileyeceği de merak konusu. Tüm bunlar için uygulamanın Tinder Gold açıklamasını beklemek gerekiyor.