naruto logo 1

Naruto Online Türkiye’ye Türkçe Olarak Geliyor

RPG browser oyunu olan Naruto Online, Uzak doğu’nun oyun dünyasında ki önemli isimleri olan Oasis Games, Tencent ve Bandai Namco Entertainment ortaklığı ile tamamen Türkçe olarak Türkiye’ye geliyor

Oasis Games, tarafından bugün yapılan açıklama ile geçen yıl yayınlanan RPG Browser oyunu olan Naruto Online’ın tamamen Türkçe sürümünün Türkiye’deki oyunserverler için tamamlen türkçe olarak çıkacaklarını aşağıdaki video ile duyurdu.

En iyi Ninja ustası olmayı amaçlayan Naruto Uzumaki’nin hikayesini konu alan oyun yayınlandığı 35 ülkede 200 milyondan fazla satış rakamına ulaşmayı başardı. Sahip olduğu başarılı Naruto filmleri, kitapları, yayınlanmış 220 bölümü bulunan ve halen devam animesiyle Naruto, dünyanın en popüler anime markalarından biri…

Naruto’nun tek resmi RPG browser oyunu olma özelliğini taşıyor. Peki bu ne anlama geliyor?

Her şeyden önce tamamıyla Naruto evreninde geçen Naruto™ Online, animede anlatılan hikâyeye sadık kalıyor. Oyuncular başlangıçta Naruto ve Naruto Shippuden hikâyelerini temel alan 8 bölümü oynayabilecekler. Ayrıca bu 8 bölüm boyunca Village Hidden in the Sand ve Valley of the End gibi tanıdık mekânlara da uğrayacaklar.
Oyunun seslendirme kadrosu, Naruto’nun seslendirme kadrosuyla aynı. Yani Narutoseverlerin gönüllerinde taht kurmuş karakterlerin sesleri oyun içinde de aynı seslendirme sanatçıları tarafından hayat bulmuş. Oyunda Naruto mangalarındaki kilit sahneler de yer alıyor ve sevilen animenin renkli dünyası tüm yönleriyle sanal ortama taşınıyor.

Oyuncular oyunda toprak, su, ateş, rüzgâr ve yıldırım elementlerini temsil eden karakterlerden birini seçerek eğlenceli bir maceraya atılacak, çeşitli görevleri yerine getirerek ve farklı oyun modlarını deneyerek deneyim kazanacaklar. Ayrıca aralarında Naruto, Sasuke ve Sakura gibi efsane karakterlerin de olduğu toplam 170 ninjayla tanışacak, hayranı oldukları bu karakterlerle takımlar oluşturup yan yana çarpışacaklar.

Tek kişilik modun yanında çok oyunculu mod ve devasa Worldboss savaşları, oyunculara deneyim kazanmak, güçlü eşyalar bulmak, karakterlerini geliştirmek ve eşsiz kıyafetler kazanmak için sayısız fırsat sunacak.

Bandai Namco ve Tencent iş birliğiyle geliştirilen Naruto™ Online Türkiye’de Oasis Games tarafından ve tamamen Türkçe olarak yayınlanacak. Oynaması ücretsiz olan tarayıcı tabanlı oyunu internete bağlı herhangi bir bilgisayarla Oasis Games portalı ve Facebook üzerinden oynamak mümkün.