Lenovo Z6 Batarya 1

Lenovo Z6’nın Hızlı Şarj Desteğiyle 4.000mah Batarya İle Geliyor

Lenovo Z6 Pro ve Lenovo Z6 Youth Edition akıllı telefonlarını piyasaya süren Lenovo, standart baskısını başlatmak için hazırlanıyor.

Lenovo Z6’nın piyasaya sürülmesiyle şirket, özelliklerini ele alıyor. Şirket yakın zamanda telefonun Qualcomm Snapdragon 730 SoC tarafından destekleneceğini doğruladı. Şimdi, batarya ile ilgili özellikleri onayladı.

Lenovo Z6 Batarya Özellikleri

Şirket, Lenovo Z6’nın 4.000mAh pil ile çalışacağını ve 15W Quick Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini ve 18W hızlı şarj için puan vereceğini açıkladı. Lenovo, pilin 395 saatlik bekleme süresi sağlayabileceğini ekler.

Lenovo Z6 Batarya

Ayrıca, pil 38 saat konuşma süresi, 26 saat video oynatma ve 16 saat oyun oynama hızı sunar. Ayrıca, yüksek yoğunluklu lityum pilin geceleri yüzde 3’ten daha az elektrik harcadığını da ekliyor.

Şirket, telefonun Sony tarafından AI ile çalışan üçlü bir kameranın bulunacağını zaten açıkladı. Lenovo Z6 Pro ve Z6 Gençlik Sürümü, su damlası benzeri çentikli ekrana sahip olduğundan, standart Z6 da aynı tür donanımlarla donatılabilir. Ekran tasarımı, muhtemelen 6,3 inç ekran olacaktır.

Akıllı telefonun en az iki renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor; Kahverengi ve Mavi. Tüm özellikleri, önümüzdeki haftalarda fiyatlandırma ve bulunabilirlik bilgileri dahil olmak üzere akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı umuyoruz.