Huawei Guncelleme 1

Huawei P30 Pro Güncellemesi Yayınlandı

Huawei, yeni kamera yetenekleri getiren P30 Pro cep telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi yaptığını açıkladı. Akıllı telefon, hem telefoto hem de geniş açılı objektifle kayıt yaparak farklı bakış açıları kullanarak çekim yapmasını sağlayacak yeni bir kamera modu alıyor. Ek olarak, el cihazı AR ölçü seçeneği ile güncellenmektedir.

Huawei P30 Pro Güncellemesi

Huawei Tüketici Ticaret Grubu Hindistan, bugün başlatılan amiral gemisinin, Huawei P30 Pro’nun tüketici deneyimini daha da zenginleştirmek için ikinci yazılım güncellemesi aldığını duyurdu. Akıllı telefon fotoğrafçılığının kurallarını yeniden yazmak için tasarlanmış bir akıllı telefon olarak adlandırılan P30 Pro’daki yeni güncellemeler kullanıcıların çift modda video çekmelerini sağlayacak. Ek olarak, yeni AR ölçü güncellemesi ile kullanıcılar telefonu gerçek bir ölçüm aracı olarak kullanabilirler.

P30 Pro

Huawei P30 Pro, video çekmek ve izlemek için canlandırıcı bir yöntem getiriyor. Huawei İkili Görüntülü Video özelliği, videoları yakalamak için aynı anda birden fazla kamera kullanır ve kullanıcının bir videoyu farklı açılardan aynı anda çekmesini sağlar. Bir kamera geniş açılı çekim yaparken, diğer kamera yakın çekim yapar. Bu nedenle, şimdi tek bir ekranda iki yeni bakış açısı görmek mümkün. Bu modda, cihazın alt kısmına daha yakın bir yerde bulunan kamera, geniş bir görüş alanına sahipken kamera cihazın üst kısmına daha yakın monte edilir ve yakın çekim yapılır. Kullanıcı, büyütme seviyesini de serbestçe ayarlayabilir. Bu çekim modu özellikle spor maçları ve konserler gibi büyük ölçekli etkinlikleri çekerken kullanışlıdır.

Huawei haberlerinde, P30 Pro ile birlikte duyurulan ancak Hindistan’a gelmeyen bir telefon olan Huawei P30, GSMArena tarafından bildirildiği gibi, 12GB RAM ile Çin sertifikasyon sitesi TENAA’da tespit edildi. Telefon 6GB RAM değişkeniyle piyasaya sürüldü, ancak yeni liste muhtemelen yalnızca Çin için yüksek bir RAM versiyonunun yakında açılabileceğini gösteriyor. Depolama seçenekleri ve diğer donanımların aynı olduğu rapor edilir. Yeni sürüm, şu anki sürümlerinde ‘ELE-AL00m, vers ELE-TL00’ ve ‘ELE-AL00’ model numarasına uyacak. Bunun dışında fiyatlandırma veya uygunluk gibi başka bir bilgimiz yok.