Huawei P Smart Z 1

Huawei P Smart Z: Şimdi De Huawei’de Açılan Pop-Up Selfie Kamerası

Yakın gelecekte, Huawei, diğer Çin üreticilerine benzer, özellikle Çin’den olan çentiksiz ve deliksiz çerçevesiz bir telefon ve genişletilebilir bir selfie kamerası kullanacak. P Smart Z, yeni Huawei tasarımının ilk kopyası olacak.

Huawei P Smart Z Özellikleri

Şimdi İnternet’in bazı köşelerinden aufpoppen olan ilk görüntüler bize P Smart Z’nin planlanmış üç renk türünün de hepsini gösteriyor. Snapdragon 710 SoC, 4 GB RAM ve 64 veya 128 GB genişletilebilir hafıza ile yeni Huawei telefonu görünüşte birinci sınıf bir orta seviye büyük 6,6 inç ekran ve 2,340 x 1,080 piksel çözünürlüğü vardır. Alt kısımda küçük bir çene kalıyor, kulaklık üst kısımdaki ince kenardan gizleniyor. Batarya 4.000 mAh Huawei ile tipik olarak hoş ve büyük görünmektedir.

Huawei P Smart Z

Gördüğünüz gibi, F / 1.8 diyafram açıklığına ve 2 MP Sidekick atıcısına sahip 16 megapiksellik bir çift kamın görülebildiği, ekranın içine entegre edilmiş bir parmak izi sensörü yok. Açılır selfie kamerası, F / 2.0 optikli 16 megapiksel sensörden oluşuyor olabilir. 163,5 x 77,3 x 8,9 mm Huawei telefon hala kulaklık jakı ile donatılmıştır ve Mobielkopen’in yazdığı gibi muhtemelen 210 avroya mal olacaktır ve lansman tarihi henüz bilinmiyor.