Devasa ekranıyla tabletleri aratmayacak Vivo X21 sızdırıldı

Hızlı bir yükseliş yakalayan Çinli üreticilerden olan Vivo, yeni akıllı telefonu Vivo X21’i tanıtmak için çalışmalarına devam ediyor. Cihaz, özelliklerinin paylaşılmasının ardından kameralara yakalandı.

Vivo’nun orta seviye yeni akıllı telefonu Vivo X21’in görseli sızdırıldı. Daha önceden bazı özelliklerinin ve modellerinin paylaşılmasıyla gündeme gelen akıllı telefon, büyük ekranı ve iPhone X benzeri çentiğiyle dikkat çekiyor.

Vivo X21

Üretici tarafından yapılan açıklamaya göre 19 Mart tarihinde tanıtılacak olan akıllı telefon, yalnızca bir modele sahip olmayacak. Bazı kaynaklar Vivo X21’in X21A, X21 UD ve X21A UD gibi farklı modellere de sahip olacağını ileri sürdü. 6,43 inç Super AMOLED ekrana sahip olacak akıllı telefonların hepsinde 18W hızlı şarj özelliği, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı da bulunacak.

Cihazların tümü orta seviyeye dahil olacak, ancak işlemci modellerinde bazı küçük farklılıklar göreceğiz. Akıllı telefonların Snapdragon 670 veya Snapdragon 700 işlemciyi kullanacağı biliniyor.