Vernee Active 2 1

Tek şarjla 3 günü çıkarabilen, 128 GB’lık Vernee Active tanıtıldı

Fazla depolama alanına sahip olan ve günlerce şarj edilmeden kullanılabilen bir akıllı telefon arıyorsanız, Vernee Active tam da size göre. Akıllı telefonun tüm özelliklerine ve fiyatına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefonların işlemci hızları artmaya, kameraları gelişmeye devam ediyor ancak bu donanımların güçlenmesi maalesef daha fazla batarya gücünün gerekli olacağı anlamına geliyor. Eğer güçlü donanım yerine güçlü bataryayı tercih eden ve “Ben akıllı telefonu günlük işlerimde kullanıyorum, güçlü işlemciyle işim olmaz.” diyenlerdenseniz Vernee Active tam da size göre.

Vernee Active

Yeni tanıtılan akıllı telefon, şirketin iddialarına göre 3 gün şarj edilmeden kullanılabilen devasa bir bataryaya ve 128 GB depolama alanına sahip. Bunun yanı sıra suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı olan akıllı telefon, her yerde rahatlıkla kullanılabilir. İşte akıllı telefonun özellikleri:

Vernee Active özellikler

  • 5.5 inch ekran, 1920 x 1080 ekran çözünürlüğü
  • 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı
  • 8 çekirdekli Helio P25 işlemci
  • 4200 mAh batarya kapasitesi, 9V2A hızlı şarj (USB-C girişli)
  • 13 MP arka, 8 MP ön kamera
  • Android 7.0 işletim sistemi, IP68 sertifikası, parmak izi okuyucu

Vernee Active 1

Akıllı telefona sahip olmak için 320 doları gözden çıkarmanız gerekli. Ayrıca Vernee’nin buradaki bağlantıda bulunan resmi sitesine girerek yorum yaparsanız, akıllı telefonun hediye edildiği çekilişe de katılabilirsiniz.