Enes Batur

Ünlü YouTuber Artık Zirvede Değil!

Türkiye’de en çok abonesi olan YouTuber’ı sorsanız, alacağınız yanıt Enes Batur olurdu. Ancak son yaşanan gelişmeler sonucunda zirve el değiştirdi!

Ülkemizde en çok abonesi olan YouTuber, Enes Batur paylaştığı içerikler sayesinde yeni aboneler kazanmaya devam ediyor. Son rakamlara göre kanalında 12.7 milyonluk abonesi olan Enes Batur, aynı zamanda Instagram’da da yaklaşık 3.9 milyon civarında takipçiye sahip. Ancak tüm bu karamlara rağmen YouTube Türkiye’de zirve el değiştirdi.

YouTube’da Artık zirve Enes Batur’un değil!

Bireysel kanallar arasında yer alan Enes Batur ve kanalı, Oyuncak Avı isimli bir kanalın ulaştığı 14.2 milyonluk abone sayısına ulaşması ile zirvede geriye düştü.

Oyuncak Avı isimli kanalın ise bir anda 14.2 milyon aboneye ulaşması ise oldukça garip. Söz konusu kanala abone olanların sayısı 8.72 milyon civarında. Sadece bir ay içerisinde bu kadar çok takipçinin kanala abone olması da garip gelmiyor değil.

YouTube’da 16.9 milyon abone ile Türkiye’nin en büyük kanalı netd müzik, ye sahip. Artık görülüyor ki bireysel bazda ise zirvede Oyuncak Avı isimli kanal yer alacak.