twitter gece modu 1

Twitter’ın Gece Modu Özelliği Artık Otomatik Çalışacak

Twitter’ın gece modu için yeni bir düzenleme yapıldı. Daha önceden Android kullanıcıları için uygulamaya eklenmesi istenen gece modu özelliği bundan böyle gerekli olduğu anlarda otomatik şekilde devreye girecek ve kullanıcının en fazla şekilde rahat etmesi sağlanacak. Peki bu gece modu özelliği nasıl devreye giriyor? İşte tüm detaylar…

Bütün dünyada milyonlardan fazla kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya devi Twitter bir yeniliğe daha kısa süre önce imza attı. Adı kısa süredir gündemde pek olmayan Twitter’ın yeni özelliği şuan için sadece Android kullanıcılarını ilgilendiriyor. Android platformuna gelen bu özellik kullanıcıları derinden etkiledi bir gerçek.

Kısa bir süre önce kullanıcıların hayatına giren Twitter gece modu özelliği, diğer modlara göre çok daha fazla tutuldu. Bunun üstüne bir de siyahın tonu eklenince gece modu bir hayli sevilmeye başlandı. Android telefonlarda bu mod bundan böyle otomatik şekilde açılıp kapanarak hizmet sunmaya devam edecek.

twitter gecemodu

Twitter, Ayarla ve Unut Diyor!

Bu özelliği otomatik şekilde ayarlamak adına Android kullanıcıları Twitter uygulamasını açtıktan sonra ayarla ve unut seçeneğiyle bu özelliği devreye alabilirler. Şuan için test aşamasında olan bu özellik hem gündoğumu hem de gün batımı ile otomatik bir şekilde uyumlu çalışmakta.