STAR WARS Battlefront II ücretsiz

STAR WARS Battlefront II ücretsiz olarak oyuncuları sevindirdi

STAR WARS Battlefront II kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyunu almak için kullanıcıların yapması gereken işlemler oldukça kolay.

Bundan 20 yıl öncesinde dijital oyun mağazaları yaygın değildi. O zamanlar genel olarak mağazalardan oyun alınıyordu ve mağazalar ücretsiz bir şekilde oyun dağıtmıyordu. Günümüzde bu algıyı kıran pek çok dijital mağaza oyunları ücretsiz bir şekilde sergiliyor.

STAR WARS Battlefront II ücretsiz olarak yayınlandı

Zaman zaman ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Games, bu sefer özellikle STAR WARS hayranlarının ilgisini çekecek olan bir oyunu bedava yapıyor. STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyununu oyunculara sunan firma, STAR WARS hayranlarını sevindiriyor.

STAR WARS evreninde bir tur atmak isteyen oyuncular oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olarak bu dünyaya adım atabiliyor. Oyunu oynamak için öncelikle bir Epic Games hesabının olması gerekiyor. Epic Games hesabına sahip oyuncular hemen Epic Games’in ana sayfasına girerek giriş yapmalı.

Giriş yaptıktan sonra ana sayfada biraz aşağı inince ücretsiz oyun haberi karşıya çıkıyor. Buradaki bağlantıya tıklayarak oyun sayfasına girilir. Bu sayfada oyunu almak için bir buton yer alıyor. Bu butona basıp sipariş verildikten sonra oyuncu oyuna kavuşmuş oluyor.

STAR WARS Battlefront II ücretsiz

Epic Games’in sunduğu bu kampanyaya katılan bir oyuncu oyunu kütüphanesine ekledikten sonra Epic Games hesabı ile birlikte istediği zaman oyunu kurabilir ve hemen oynamaya başlayabilir. Yani oyunun herhangi bir kısıtlaması veya süresi bulunmuyor. Tek yapılması gereken oyunun kütüphanede yer alması.

İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Japonca ve Almanca gibi pek çok dil desteği bulunan oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5 6600K veya AMD FX 6350 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD7850 ekran kartı, DirectX 11, 2 GB VRAM, 8 GB RAM ve 60 GB depolama alanı olarak yer alıyor.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri için Windows 10 64 bit işletim sistemi, Intel Core i7 6700 veya AMD FX 8350 Wraith işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480 ekran kartı, 4 GB VRAM, DirectX 11, 16 GB RAM ve 60 GB depolama alanı gerekiyor.