Samsung Galaxy S9’un donanım detayları sızdırıldı!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın özelliklerinin gösterildiği bir görsel paylaşıldı. Görselde akıllı telefonların tüm parçaları ayrı bir şekilde görünüyor ve parçalar hakkında detaylar bulunuyor. Haberimizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Galaxy S9’un ve Galaxy S9 Plus’ın donanım bilgilerinin gösterildiği yeni bir görsel internete sızdırıldı. Çinli kaynaklar tarafından sızdırılan görselde akıllı telefonun donanımlarının özellikleri ayrı ayrı belirtilmiş ve tüm parçaları sanki bir detaylı inceleme videosu çekiliyormuşçasına ayrılmış. İşte o görsel:

Samsung Galaxy S9

Görselin Çinli kaynaklar tarafından sızdırılmış olması nedeniyle içeriği hakkında bilgi sahibi olmak zor, ancak bazı detaylar Çince bilmeden de anlaşılabiliyor. Örneği Galaxy S9’un 3000 mAh batarya kapasitesine, Galaxy S9 Plus’ın ise 3500 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı yazıyor. Bunun yanı sıra S9’un ekran boyutu 5.77 inç, S9 Plus’ın ise 6.22 inç olarak görünüyor. Son olarak da her iki modelin de 12 MP arka kameraya sahip olacağı belirtilmiş.

Samsung Galaxy S9’un özellikleri doğru mu?

Görseldeki bilgilerin yalnızca bazıları anlaşılabiliyor ancak yukarıda yer verdiğimiz tüm bilgiler, daha önceden gündeme gelen sızıntılarla mükemmel bir şekilde uyumluluk gösteriyor. Bundan ötürü paylaşılan bilgilerin doğrulup payı olduğu söylenebilir.