death 2 1 1

Red Dead Redemption 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Red Dead Redemption 2  oyunun senaryosu  Amerika’da geçiyor ve zaman 1899’u gösteriyor. Kanun adamları, şerifler görevlerini yaparak kalan son haydut çetelerini avlamaya çalışırken bir devri de kapatıyorlar. Oyunda eski bir kasabada bir soygun olur ve sonuçları çok kötü gelişir. Soygunu yapan Morgan kendi çetesiyle beraber kaçmaktadır.  Başlarına büyük bir ödül konar ve bu ödülün peşinde binlerce kovboy vardır.  Fakat çete üyeleri bir yandan kaçarken bir yandan da uğradıkları kasabaları soyup adam öldürmeye devam etmektedirler. Bu çetenin bir an önce durdurulması gerekmektedir. Teksas’ın engebeli ve zorlu arazisinde at sırtında ilerlemek, çete üyeleri için yorucudur. Çete üyeleri bu birlikteliği sorgulamaya başlarlar. Morgan da sorgulamaya başlar ve idealleri ile çetenin birliği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

read death

Red Dead Redemption 2 Oyunu Efektleri

Red Dead Redemption 2 oyunu bu güne kodlanmış en iyi western oyundur.  Buna benzer bazı stratejik kovboy senaryoları ile süslenen oyunlar var ama Red Dead Redemption 2 oyununu PS4 platformunda oynarken farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Sizi sürükleyecek bir dijital atmosferin, tüm teknoloji sınırlarını zorlayarak oluşturduğu western nostaljisini yüksek çözünürlükte keyifle oynamak sizi mutlu edecek. hele ki western film meraklısıysanız Red Dead Redemption 2 oyunu sizi daha çok içine çekecektir.  Görsel efektleri gerçekçi kılmak için en ince ayrıntılar bile kaçırılmamış. Bilgisayar için Red Dead Redemption 2  oyunu HDR destekliyor ve 4K çözünürlükte oyun deneyimi sunuyor.

death 2

Red Dead Redemption 2 Nasıl Oynanır?

Sessiz sakin bir ortamda sizin için kurgulanan western hikayelerinin kahramanı olmaya hazırsanız, PS4 veya PS platformunda bu oyunu oynayabilirsiniz.  Oyunu oynamak için oyun klavyeniz olsun. Oyunu bilgisayardan HDMI ile smart TV’ye bağlayın ve ışıkları loş hale getirin. Ses efektlerinden tüm verimi sömürmek için 2+1 veya 5+1 ses sistemi kullanın. Red Dead Redemption 2 oyunu şüphesiz küresel çapta oyuncuların büyük bir beğenisini topladı ve bir önceki serideki eksiklikler tamamen giderilmiş bir oyun deneyimi sunuyor.

read death 2