14 gtavpc 03272015 1

GTA Online, Kullanıcıları Uçuracak!

Tüm dünyada en popüler çevrimiçi oyunların başında yer alan GTA Online, yeni bir güncelleme ile oyunculara yenilenen ve daha fazla keyif sunuyor.

Grand Theft Auto serisinin gün geçtikçe fenomenliği artan çevrimiçi oyunu GTA Online’dan oyun hayranlarına bir yeni müjde geldi. GTA Online yapımcılarının açıklamalarına göre; yeni akrobatik yarış, birçok mod, yeni araçlar, yeni görevler ve 2017 hatları baştan çizildi.

Mart ayı içerisinde yayınlanması beklenen GTA Online güncellemesinin aktobatik yarışlarında Rocket, Voltik, Ruiner 2000 ve Blazer Aqua gibi sanat eserleri olan araçlar geliyor. Bu araçlar, kendilerine özel çizilmiş parkurlar ile beraber gelecek. Bu araçların ok özel güçleri ve avantajları olacağı ve oyuncuları kendi parkurları içerisinde kapıştıracak.

Çok kısa süre sonra Los Santos’u temel alan iki yeni modun daha geleceğini belirtelim. Bunlardan birincisi, “2D GTA dönemi” oluyor. Diğeri ise GTA 3’den beri ortamlarda yer almayan Infernus Classic olarak biliniyor. İkincisi hakkında ise net bir bilgi yok.

afaf1b4ff70fbe7cfa47561d76b696504ea4d11b

Kısa süre içinde Los Santos’u temel alan iki yeni mod yayınlanacak. Bunlardan ilki, “2D GTA dönemine nostaljik bir selam” konumunda. Üstelik GTA 3’den beri ortalarda görünmeyen Infernus Classic de kadroya katılacak. İkincisi hakkında ise henüz elimizde detaylı veri yok.

GTA Online güncellemesi yepyeni silahlı araçlar vaat ediyor. Rockstar’ın duyurusu ise şu yönde:

“San Andreas eyaleti genelindeki en çılgın tipleri GTA Online çatışında topladığınızı hayal edin. Yeni silahlı araçlar ve heyecan verici yeni görevler sunan silah pazarlıklarıyla yüzleşmeye hazır olun. Hatta geliştirmeleri bırakıp, askeri araçlar dahi kullanabilirsiniz.”