Crackdown
Crackdown

50 TL Değerinde Crackdown ‘u Microsoft Ücretsiz Yaptı!

Crackdown 3’ün Xbok One çıkaran Microsoft, 50 TL fiyatı olan ilk oyununu oyuncular için ücretsiz yaptı.

15 Şubat tarihinde çıkacak olan Xbok Obne kullanıcılara sunulması beklenen oyun, Microsoft tarafından tamamen ücretsiz olarak piyasaya sunulacak. Piyasaya ücretsiz sunulması oyuncuların dikkatini daha da fazla çekti.

Crackdown
Crackdown

Xbox 360 kullanıcıları için de daha önce kısa süreliğine de olsa ücretsiz oyun sundu. Bu oyun ise; Xbox 360 ve sadece bununla kalmayıp Xbox One oyuncuları tarafından ücretsiz oynanabiliyor. Ücretli olup da sonradan ücretsiz olan oyunlar, kullanıcıların daha da fazla dikkatini çekiyor.

Eğer siz de bu iki platformda olan oyuna sahip olmak isterseniz, siz de bu oyunları oynamak isterseniz Xbox Live markete girin. Xbox Live markete girdikten sonra arama motoruna Crackdown yazıp arayıp ardından hesabınıza bu oyunu ücretsiz ekleyebilirsiniz.

Üstte bulunan yöntemi uygularken hata yaşadıysanız buraya tıklayarak, sayfaya gidip buradan hesabınıza ücretsiz oyunu eklemede bulunabilirsiniz. 15 Şubat’ta piyasaya sunulacak olan bu oyunun bugünden itibaren beta süreci başladığını da belirtelim.