Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu, İşte Detaylar!

Call of Duty: Black Ops 4 artık net bir şekilde çıkış yapıyor. Call of Duty: Black Ops 4’ün çıkış tarihi ne zaman? Son açıklamalar neyi ifade ediyor?

Call of Duty, kendi başına bir yapım olup dünyanın en sevilen ve en iddialı oyunlarının en başında yer alıyor. Uzun zamandır piyasada bulunan ve her zaman adını anımsatan başarılı oyun, şimdiye kadar ki en uzun serili oyunlardan birisi. Son dönemlerde ana yapısından biraz uzaklaşmış bir görüntü sunsa bile geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan oyun yeniden özüne dönmeyi başarıyor. Şimdi ise Call of Duty: Black Ops 4 adında kendini gösterecek oyun hakkında detaylar belli oldu.

Devamı olarak gelecek yeni modern savaş temalı oyun Call of Duty: Black Ops 4 meraklı bekleyişler sonucunda nihayet duyuruldu.

https://youtu.be/tJv-xtxKkQY

Call of Duty: Black Ops 4 Çıkış Tarihi?

Activision’un üstlendiği Call of Duty: Black Ops 4 oyununun resmi çıkış tarihi sonunda açıklandı. Gelen bilgilere göre 12 Ekim günü piyasada yer alacak oyun oldukça etkileyici bir şekilde geliyor.

Bu yıl içerisinde göreceğimiz yeni oyunun hakkında daha fazla detay açıklanmadı. Ancak 17 Mayıs‘dan sonra oyun hakkında net açıklamaların veya detayların geleceği duyuruldu.