Nokia 6 1 e1498588134975 1

Amazon Nokia 6 Kampanyası Başlatıldı

Bir dönemin en çok sevilen telefon markalarından biri olan Nokia, şimdilerde yeni seri akıllı telefonlarıyla sektöre geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Nokia 6 modeliyle beraber bu alanda ilk adımını atmış olan Nokia, yeni modelleriyle beraber giderek yaygınlaşmaya da başladı. Bu noktada belli başlı kampanyalarla markaya satış desteğinin sağlanmaya başladığını da ekleyelim. Son kampanya haberi de Amazon tarafından geldi. İşte detaylar.

HMD Global sonrasında Nokia yeniden hayata döndü. Markanın yeni seri akıllı telefonlarıyla beraber Android dünyasında yeniden bir yükseliş içerisine girmek için oldukça sıkı bir çalışma yaptığını da biliyoruz. Son olarak 3 yeni Android akıllı telefonla yeniden piyasaya çıkan markanın en başarılı akıllı telefon modeli Nokia 6 olarak adlandırılıyor. Şimdiden ilgi odağı haline gelen yeni seri akıllı telefonların satışına da başlanmış durumda. Üstelik bu kez ülkemize de geri dönüş yapan markanın, şimdi ise yeni bir satış kampanyası gündemde.

Amazon, Nokia 6 Fiyatları Reklam Şartıyla İndiriyor

Nokia 6 akıllı telefonlarında Amazon tarafından uygulanan yeni kampanya aslında yepyeni bir örnek olarak değerlendiriliyor. Öyle ki Amazon’un benzeri kampanyalarına başka ürünlerde de devam edeceği belirtiliyor. Hemen yeni kampanyanın detaylarına geçelim. Şu an için sadece Amerika’da geçerli olacak olan yeni sistemle beraber Amazon Nokia 6 telefonlarına reklam gönderimlerinde bulunacak. E-Ticaret devinin uyguladığı bu sistem sayesinde Nokia 6 telefonlarının 50 dolar aşağı rakamlara satılacağı belirtiliyor.

Nokia 6

Bunun karşılığında günlük ya da belirli aralıklarla Amazon kullanıcılara reklam mesajları gönderimi yapacak. Kullanıcıların en azından belirlenen süreler içerisinde bunu engellemeleri mümkün olmayacak. Doğrudan reklam mesajları kullanıcılara gönderilecek ve belirlenen süre boyunca bu reklamlar devam edecek. Amazon tarafından alınan kararın yeni Nokia serisinin satışına ne kadar etki edeceğini bilinmez ama benzeri kampanyaların ülkemizde de uygulanacağı belirtiliyor. Üstelik sadece Nokia modellerinde değil diğer birçok alışveriş ürününde de teknoloji devi benzer kararlar alabilir.