Apple 2019 model iPhone icin lazer tabanli 3B sensor uzerinde calisiyor

Xiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi netleşti!

Xiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi netleşti. GizChina sitesi tarafından paylaşılan Xiaomi Mi Band 5’in çıkış tarihine bakılırsa, Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik ile tanışmamıza çok az kaldı.

Meraklı tenoloji severlerin bir süredir beklediği Xiaomi Mi Band 5 gündeme bir çok farklı iddia ile geliyor. İddialardan biri, Xiaomi Mi Band 5’in hiç çıkmayacağı yönünde. Bunun sebebi olarak ise Xiaomi’nin markası olan Redmi’nin akıllı bileklik üretiyor olması nedeni ile  Xiaomi’nin Mi Band 5’in çıkmayacağı yönünde idi.  Xiaomi’nin ortak üreticisi olan Huami, Xiaomi Mi Band 5’in tanıtılacağını söyleyemesi ile bu spekülasyon ortadan kalkmıştı. Şimdi ise GizChina sitesine göre Xiaomi Mi Band 5’in çıkış tarihi artık belli oldu.

Xiaomi Mi Band 5

 

XİAOMİ Mİ BAND 5 ÇIKIŞ TARİHİ BURADA!

GizChina sitesinin paylaştığı bir rapora göre Xiaomi Mi Band 5’in çıkış tarihi ortaya çıktı.  Xiaomi Mall WeChat’den  yaptığı bilgilendirmeye göre Xiaomi Mi Band 5 11 Haziran’da tanıtılacak.

XİAOMİ Mİ BAND 5’İN FİYATI BELLİ OLDU!

Sanal asistan destekli ve 1,2 inç büyüklüğünde bir OLED ekrana sahip olacak Xiaomi Mi Band 5’te SpO2 sensörüde bulunabilir. Mi Band 5’in olası  fiyatının ise yaklaşık 179 Yuan ( yaklaşık 172 TL) olacağı öngörülüyor.