xiaomi 1

Xiaomi Mi 6, daha fazla netlik kazandı

Çin’in en önde gelen akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin sabırsızlıkla beklenen yeni amiral gemisi hakkında yeni detaylar geldi. Daha önceden aktarılan bilgiler ile görülen Xiaomi Mi 6 hakkında son detaylar!

Paylaşılan ekran görüntüsünde cihaz hakkında bazı detaylara ulaşmak mümkün. Ekran görüntüsünde ilk göze çarpan cihazın Android 7.0 ile kutudan çıkacak olması oluyor. Dir diğer dikkat çeken nokta ise cihazda 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanının olacak olması. 4GB RAM şuan birçok telefonda yer alırken, 6GB RAM ile gelmesi cihazı daha fazla iddialı kılıyor.

Bunun yanı sıra 256GB’da oldukça ideal bir depolama alanı olarak görülüyor. Xiaomi Mi 6’nın RAM ve depolama alanı konusunda diğer cihazların önüne geçeceği şimdiden kesin.

İşlemcinin adı henüz belli olmasa bile 2,7 Ghz saat hızında çalışacağı ve 8 çekirdekli olduğu biliniyor. Xiaomi Mi 6’da Snapdragon 835 kullanılacağı iddiaları da yer alıyor. Şimdilik detayların bu kadar olduğunu ve ilerleyen günlerde daha fazla detayın ortaya çıkacağını belirtelim.