hangar1 1

World of Warplanes En Kapsamlı Güncellemesini Aldı

Wargaming tarafından geliştirilen World of Warplanes bugüne kadar aldığı en kapsamlı güncelleme ile oyuncuların kalplerini feth edecek.

World of Warplanes 2.0 güncellemesi ile gelen yeni oynanış dinamikleri, yeni eklenen uçak sınıfları ve oyun modlarıyla World of Warplanes, gökyüzünü feth etmek isteyenler için biçilmiş kaftan oluyor.

2013’de Wargaming tarafından çıkarılan II. Dünya Savaşı uçak simülasyonu World of Warplanes‘ oyununa 2.0 güncellemesinin geldiğini açıkladı.

Aldığı güncelleme ile yenilenen oynanış dinamikleri, yepyeni bir oyun modu, elden geçirilen uçak parametreleri ve uzun zamandır beklenen bombardıman uçağı sınıfının eklenmesi gibi pek çok geliştirmeyi de içeren bu güncellemenin oyunun şimdiye kadar aldığı en kapsamlı güncelleme olduğu belirtiliyor.

Oyuna 2.0 ile gelen fetih modu aslında World of Warplanes‘in yeni rotasını belirliyor gibi. Fetih modu temel olarak çeşitli sektörlere ayrılmış bir alanı takım çalışması ve ince bir taktik ile domine etmek üzerine kurulu. Bu modda zaferi göğüslemek için farklı uçak sınıflarının koordineli bir şekilde çalışması, birbirini koruması, desteklemesi ve birbirine yol göstermesi gerekmekte.

World of Warplanes’de yer alan uçakların hepsinin elden geçtiği, ince ayarlarının yapıldığı, sınıflarına göre dezavantajlarının veya avantajlarının öne çıkarıldığı ve savaş esnasında değişik roller üstlenmek üzere yenilendiğinin de açıklandığını belirtelim.

“Uzunca bir süredir geceli gündüzlü tüm ekibin üzerinde çalıştığı 2.0 güncellemesini oyuncularla paylaştığımız için çok heyecanlıyız”, diyen World of Warplanes Yayın Direktörü Andrew Zhugar, sözlerini, “oyuna eklenen her yenilik, yapılan her değişiklik bizi en başından beri yalnız bırakmayan sadık oyuncu topluluğumuzun geri bildirimleriyle şekillendi. Bu güncellemenin asıl mimarı onlar,” şeklinde tamamladı.