whatsapp in google play store sayfasinda cok acayip seyler olmaya basladi 1490601763 1

WhatsApp’ın Google Play Store Yorumları Şaşırttı!

WhatsApp’a gelen yeni güncellemeden sonra uygulamanın Google Play Store’unda aniden binlerce pozitif yorum gelmeye başladı. Hemde uygulamaya bir oyunmuş gibi davrandı.

WhatsApp, son dönemlerde çok fazla konuşulmaya başladı. Özellikle Snapchat’teki çoğu özelliği kendisine entegre ederek, bazı şikayetleri ele aldıklarında, yeniden eski özelliklerini getirdi. Şimdi de WhatsApp, Google Play Store’da çok tuhaf yorumlara sahip oldu.

Son zamanlarda yapılan yeni yorumlarda sanki bir oyunmuş gibi bahsedilen WhatsApp’ın ücretsiz oyun oldukça sakinleştiri etkiye sahip gibi yorumlarıyla gündeme geldi. Ayrıca yapılan yorum değerlendirmeleri hep 5 üzerinden 5 durumunda.

Aslında bakacak olursak son güncellemeden sonra 5 yıldız alması oldukça normal, ancak WhatsApp’ın durumunun ne olduğunu herkes biliyor. WhatsApp’ın özellik arakladıktan sonra 5 yıldız alması pekte normal sayılmaz.

Bunun üzerine WhatsApp’ın olumlu eleştiriler aldığı ortaya atıldı. WhatsApp ise şu açıklamada bulundu: “Hizmetimizi 1.2 milyar kullanıcı için daha iyi yapmak için sürekli çalışıyoruz. Sahte incelemeler için zamanımız yok. Sorun için Google ile iletişime geçtik ve çözmeye çalışıyoruz.”