the division 2 1

The Division 2’nin açık betası görüldü

Kısa bir süre sonra piyasaya çıkması beklenen The Division 2’nin bu sıralar kapalı beta testi yapılmakta. Kapalı betayı kaçırmışsanız eğer moral bozmaya hiç gerek yok, çünkü Ubisoft açık bir beta daha yayınlıyor. İşte detaylar..

Ubisoft’un dört gözle beklenen oyunu The Division 2 için açık bir beta daha geliyor. The Division 2’nin resmi Twitch adresi üzerinden yapılmış bir canlı yayında oyunun geliştiricilerinden biri “açık beta” sözünü ağzından kaçırarak bu durumu onaylamış oldu.

TiniestBuckle tarafından yakalandı!

The Division 2’nin bildiğiniz gibi şu sıralar kapalı bir beta testi uygulanıyor. Bu konuyla ilgili Twitch üzerinden bazı soruları cevaplayan The Division 2 ekibi, gelen sorulardan birisine,”Evet kapalı betadaki bazı bugların ve hataların olduğunu biliyoruz. Açık betaya kadar bunlar çözülmüş olacak.” şeklinde yanıt verdi.

Reddit kullanıcısı TiniestBuckle tarafından yakalanan o anları aşağıdaki pencereden izleyebilirsiniz.

Açık betanın tam olarak ne zaman yayınlanacağı şu an için belli değil. Önümüzdeki günlerde tarihlerin açıklanması bekleniyor. The Division 2, 15 Mart 2019’da Uplay ve Epic Games Store platformları üzerinden piyasaya sürülecek.