Steam sonbahar indirimleri

Steam sonbahar indirimleri oyunları neler?

Steam sonbahar indirimleri oyunları ile kullanıcıları sevindiriyor. Bu konuda indirime giren bazı oyunları açıklayacağız.

25 Kasım’dan beri oyunculara indirimli oyun kampanyaları sunan Steam, birçok oyunu büyük indirimler ile piyasaya sürdü. Euro Truck Simulator 2, PES 2021, The Forest ve GTA V gibi birçok oyunun uygun fiyata satıldığı bu dönemde seçtiğimiz indirimli ve popüler oyunları açıklayacağız.

Steam sonbahar indirimleri oyunları

Fall Guys oyunu son zamanlarda piyasaya sürülen ve bir anda patlama yaşayan oyunlar arasında yer alıyor. Eğlenceli ve bol oyunculu bir oyun arayanlar için güzel bir tercih olan Fall Guys, eğlenceli bir platformda ilerleme ve bitiş çizgisine varma oyunu. 38 TL’ye satılan bu oyun %20 indirim ile 30,40 TL olmuş durumda.

İndirime giren bir diğer oyun Among Us olarak yer alıyor. Oyundaki amaç katili bulmak ve yakalamak. Katilin amacı ise diğer oyuncuları gizlice öldürmek ve yakalanmamak. Oyuncular, bazı görevleri yaparak oyunu daha eğlenceli hale getirebiliyor. 10,50 TL’ye satılan bu oyun %20 indirim ile 8,40 TL olmuş durumda.

Steam sonbahar indirimleri

Henüz Alpha sürümde olsa dahi birçok oyuncu tarafından ilgiyle karşılanan Satisfactory oyunu, fabrika kurma ve yönetme oyunudur. Gerçekçi bir dünyanın içerisinde, doğayla baş başa fabrika kurmak ve otomasyon sağlamak için güzel bir oyun olan Satisfactory %20 indirim ile 50 TL’den 40 TL’ye düşmüş durumda.

The Sims 4 oyunu indirime giren bir diğer oyun olarak yer alıyor. Gerçek hayatı oyunculara yaşatan bu oyunda oyuncular karakteri yöneterek evlendirebilir, evli çiftlerin çocuk sahibi olmasını sağlayabilir, diğer karakterler ile arkadaş olabilir veya güzel bir hayat yaşayabilir. Oyun kısacası hayat simülasyonundan ibaret. 279,99 TL olan bu oyun %88 indirim ile 33,59 TL’ye düşmüş durumda.

Rockstar Games’in geliştirdiği Red Dead Redemption II oyunu da indirime girmiş oyunlar arasında yerini almış bulunuyor. Oyuncuların kovboy hayatı yaşayacağı, atmosferi iliklerine kadar hissedeceği ve görevleri yapacağı bu oyun 299,99 TL’den %33 indirim ile 200,33 TL’ye düştü.