spotify android apk 1

Spotify Premium APK 8.5.3 En Son Sürüm Ücretsiz İndir

İşte Spotify Premium’un en son sürümü APK 8.44 2019. Bu uygulama hemen hemen tüm android cihazlar için kullanılabilir Spotify Android uygulamasının birinci sınıf sürümü ile kolayca kalbini kazanan birden fazla favori şarkıyı saklayabilir veya indirebilirsiniz.

Spotify Premium APK 8.5.3 En Son Sürüm Ücretsiz İndir 2019

Müzik aşığıysanız, Spotify’ı iyi tanıyor olabilirsiniz. Spotify, 7 Ekim 2008’de resmen başlatılan bir müzik, podcast ve video yayın hizmetidir. Bu makalede, Android ve iOS için en çok kullanılan ve en iyi müzik akışı uygulamalarından biri olan Spotify App’ı tartışmaya karar verdik. .

Ancak, bazı sınırlamalar nedeniyle, Spotify uygulamasının 2019 resmi sürümü birçok ülkede mevcut değildir. Ancak, sorun buysa, en iyi müziği dinlemek için her zaman Spotify premium’u kullanabilirsiniz.

Spotify Android

Spotify Premium Nedir APK?

Daha önce de söylediğimiz gibi, Spotify resmi uygulaması bazı ülkelerde bazı sınırlamalar nedeniyle sınırlı. Yani, Spotify uygulamasının premium versiyonu aslında tüm kısıtlamaları kaldırıyor. Sadece bu değil, Spotify Premium uygulaması milyonlarca farklı müzik ve podcast’e ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan çevrimiçi bir müzik uygulamasıdır.

Basit bir deyişle, Spotify Premium apk yardımı ile resmi Spotify uygulamasında sınırlandırılmış hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Diğer en iyi şey, premium uygulamanın hemen hemen tüm cihazlar için kullanılabilir olmasıdır. Hatta kendi çalma listelerinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, farklı albümlere ve sanatçıların şarkılarına erişebileceksiniz.

 Spotify Premium Özellikleri APK

Daha önce de belirttiğimiz gibi, en son Spotify 8.44 modda mevcut çok sayıda özellik var. Bu nedenle, resmi bir Spotify uygulamasının neredeyse tüm premium işlevlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Özelliklerden bazıları arasında kilidi açma, parça seçimi ve daha fazlası bulunur. Spotify uygulamasının en son sürümünün bazı temel özellikleri:

Kullanıcı Dostu Arayüz

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Spotify online olarak birçok kullanıcı tarafından kullanılıyor. Bu yüzden, Spotify premium apk geliştiricileri, kullanıcı arayüzünü, herkesin tekrar tekrar kullanmaktan hoşlanacakları kadar kolay hale getirmiştir. Kolay arayüz sağlayan birçok ilgili kısayol bulacaksınız.

Sınırsız İndirme

Spotify Android uygulamasının premium sürümü ile kalbinizi kazanan birden fazla favori şarkıyı kolayca depolayabilir veya indirebilirsiniz. Dahası, kendi çalma listenizi arkadaşlarınızla paylaşma seçeneğiniz de olacak.

Karışık, Arayan, Yinelenen’in Kilidini Açar

Evet, doğru Spotify sürümünün gerçekten karıştırmanın kilidini açtığını, aramanın kilidini açtığını ve tekrarlamanın kilidini açtığını okudunuz. Bu, şarkılarınızı karıştırıp, şarkınızı ve daha fazlasını tekrarlayabileceğiniz anlamına gelir.

Başka Reklam Yok

Diğer birçok premium uygulamanın aksine, Spotify premium ayrıca reklamsız bir arayüz sunar. Reklamlar internet tüketen ve kullanıcıları çok rahatsız eden bir şeydir. Bu nedenle, premium Spotify apk’de geliştiriciler reklam önleme özelliğini etkinleştirdi.