sanal-gerceklik

Artık Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Uçmak Mümkün

Günümüzde havayolu şirketleri fazlasıyla ucuzlamış ve her bütçeye hitap eder hale gelmiş durumda. İnsanların geneli de nasıl daha ucuza uçakla seyahat edebilirim diye arayış içinde ve daha ucuza bilet satan havayolu şirketleri daha çok tercih edilmekte. Tabi ki ucuz uçuşun da bedelleri bulunmakta. Dar koltuklar, esktra ücretler ve yemeğin hiç olmaması gibi bazı talihsiz durumlar.

Bütün bı sıkıntıları gören KLM Royal Dutch Airlines şirket inanılmaz bir ilke imza attı. Ucuza uçak bileti satan şirketleri tercih eden yolcuların kullanabileceği bir sanal gerçeklik deneyimi hizmeti sunma yönünde bir adım attılar.

Ücretsiz Sanal Gerçeklik Gözlüğü Dağıttılar

İndirimli biletleri tercih eden insanlara KLM şirketi tarafından JFK havaalanında sanal gerçeklik gözlükleri dağıtıldı. Akıllı telefonlarından indirebilecekleri bir uygulama ile kullanılan bu gözlük , seyahat boyunca eğer KLM şirketini tercih etselerdi neler yaşayacaklarını görmeleri için bu gözlükler kullanıldı.

İşin Arka Planı

Kampanyayı hazırlayan kişiler belli ki çok zeki kişiler ve bu kampanya ile büyük bir başarı elde etmeleri kaçınılmaz. İndirimli biletleri aldığımızda yaşadığımız sıkıntıları hedef alarak oluşturulan bu kampanya gerçek ve müthiş bir uçuş deneyiminin nasıl olacağını bize gösterme fırsatı buluyor. Eğer sizde bu deneyimi evde ya da bir dahaki uç deneyiminizde yaşamak isterseniz bu uygulamayı telefonunuza indirip sanal gerçeklik gözlüğünüz ile yaşayabilirsiniz. KLM Flight Upgrader isimli bu uygulama Android ve İos ortamlarında indirilebilir. Şimdiden iyi uçuşlar.