galaxy s9

Samsung Galaxy S9’un Seri Üretimi Aralık Ayında Başlayacak!

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve yakın zamanda birçok ülkede satışa sunulan iPhone X modelinin akıllı telefon pazarında esip gürlemesinden korkan Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S9’u beklenin aksine çok erken piyasaya sunabilir.

Son dönemlerde çıkan söylentilere göre Samsung Galaxy S9 seri üretimine yakın bir zamanda başlanması bekleniyor. Samsung tarafından yapılan açıklamalarda ise firmanın yeni amiral gemisi telefonunu ocak ayında resmi olarak tanıtacak. Tanıtımın ardından şubat ayında raflardaki yerini alması beklenen Galaxy S9 akıllı telefon pazarındaki rekabeti oldukça arttıracağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy S9’un Seri Üretimi Aralıkta Başlıyor!

Yeni amiral gemisi telefonunu şubat ayında piyasaya sunmayı planlayan teknoloji devi Samsung yakın bir zamanda Galaxy S9 seri üretimine başlayacak. Oldukça güvenilir bir kaynak olan İce Universe tarafından yapılan açıklamaya göre yeni modelin önümüzdeki ay seri üretimine başlanması bekleniyor.

Samsung’un yeni modelinde Snapdragon 845 yonga setini kullanması bekleniyor. Piyasaya ilk çıkacak tüm Snapdragon 845’leri satın alması beklenen firma ABD’de satışa sunacağı telefonlarda bu yonga setini diğer ülkelerde ise firmaya ati Exynos 9810 yonga setini kullanacağı iddia edildi.