Reame C20 Duyuruldu

Reame C20 Duyuruldu

Realme, yeni akıllı telefonu olan C20 modelini sonunda duyurdu. Bütçe dostu olarak ön plana çıkan bu akıllı telefona çoğu kişi sahip olabilir. Heio P35 işlemciyle ve 2 GB RAM gibi özellikleriyle giriş seviyede kullanıcılarına deneyim sunmaktadır. Telefon çıktı fakat telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği halen belirsizliğini korumaktadır. Çinli teknoloji şirketinin çıkardığı bu telefon birçok kişi tarafından konuşulmaya başlandı. Düzenlenen etkinlikte tanıtılan bu telefonun en çarpıcı özelliği ucuz olmasıdır. Şu anda Vietnam pazarı için satışa sunulmaktadır. Bu telefonu kullanarak kişiler istediği işlemleri en iyi şekilde yapabilir. Bu akıllı telefonun ekranının büyüklüğü ise 6.5 inçtir. Giriş seviyesindeki telefona göre HD+ özelliğinin olması oldukça iyidir. Üzerinde bulunan ön kamerası ise 5 MP olarak ön planda yer alır. Arka tarafında tek kamera olarak 8 MP çözünürlüklü kamera bulunmaktadır. Giriş seviyede olan bu telefonda ekstra bir özellik yoktur. Parmak izi koruyucusu gibi özellikler yer almamaktadır.

Telefonun en dikkat çeken özelliklerinden birisiye bataryasıdır. 5000 mAh bataryasıyla uzun süren bir pil deneyimini kullanıcılara sunmaktadır. Çabuk bitmeyen bir telefon olduğu için kullanıcılara daha uzun ömürlü bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca akıllı telefonun depolama alanın 32 GB olarak gösteriliyor. SD kart desteği telefon üzerinde mevcuttur.

Reame C20 Duyuruldu

Realme C20 Tasarımı

Realme C20 akıllı telefonu 6.5 inç büyüklüğe sahip olmasıyla kullanıcılara büyük deneyim sunuyor. Bununla beraber oldukça şık tasarımının olmasıyla kullanıcılara güzel bir deneyim sunmaktadır. Telefon MediaTek Helio G35 işlemcisinden güç almaktadır. Android 10 işletim sistemi tabanlı bu akıllı telefonu alan bireyler oldukça ucuza akıllı telefona sahip olabilecektir. Özellikle ucuz akıllı telefon arayan kullanıcılar için iyi bir üründür. Bu akıllı telefonla birlikte kullanıcılar bu durumdan en iyi şekilde faydalanabilir. Telefonun ekranı oldukça büyük ve iyi bir algılama kapasitesine sahiptir. Kullanıcılar istediği mobil uygulamayı mağazalar üzerinden indirebilir. Oldukça ucuz olan bu akıllı telefon özellikle başlangıç seviyesinde akıllı telefon almak isteyen kişiler için uygun bir üründür. Türkiye’ye geldiği andan itibaren birçok kişinin satın alabileceği bir telefondur.