outlook premium 1

Outlook.com’da Premium Dönemi Başlıyor

Geçtiğimiz yıl Nisan ayı içerisinden bu yana testlerin devam ettiği Outlook.com’un Premium üyelik servisi nihayet yayın hayatına başlıyor. Ancak ABD haricinde bulunan kullanıcıları bazı sürprizler bekliyor.
Çünkü sistem için 49.99 Dolar bir ücret ödenmesi halinde sadece ABD üstünden kayıt olabilirsiniz. 31 Mart’a kadar üye olanlar ise sadece 19.95 dolar bir ücret ödeyecek. Yine de ABD’de yaşamakta olan okuyucularımızın ciddi yeniliklere hazırlıklı olması gerekiyor.

 

Outlook.com Premium Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

Merakla beklenen soruların başında ülkemiz yer alıyor. Ancak Microsoft’un bu konu hakkında net bir açıklaması henüz bulunmuyor. Sadece ülkemiz için değil de, ABD dışında diğer bölgeler içinde belli bir tarih yok.
Şu anlık bilgiler bu kadar olsa bile teste tabii tutulan bu sistemin artık kontrollerden çıkması ve kararlı bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkması, önümüzdeki zamanlarda da devletimizin ve diğer bütün Dünya’da da çok faydalı bir sistem olacağı düşünülüyor.

 

Outlook.com’un Premium üyelik platformuna dahil olduğunuz zaman kendinizin alan adlarına destek sunulacak. Alan adlarına özel olarak beş değişik e-posta adresi alabilme imkanı ve reklamlardan tamamen arındırılmış bir hizmetten faydalanacaksınız. Bunların yanı sıra istediğiniz her dokümana çok daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu bakımdan Outlook.com premium üyeliklerin şimdiden çok fazla satılacağı ve özellikle toplu paketlerde eğitim ve şirket çalışanları için satış konusunda çok iyi bir kâr edecekleri tahmin ediliyor.