LG G7 ThinQ 1

LG, G7 ThinQ’yu Tanıtacağı Tarihi Duyurdu!

LG’nin yeni akıllı telefonu LG G7 ThinQ’in lansman tarihi açıklandı. Açıklamaya göre LG G7 ThinQ, 2 Mayıs’ta New York’ta, 3 Mayıs’ta ise Seul’de düzenlenecek olan lansman etkinliklerinde tanıtılacak.

LG’nin ThinQ yaklaşımı kapsamında LG’nin ilk G serisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ’in tanıtımı 2 Mayıs’ta New York’taki Metropolitan West’te, 3 Mayıs’ta ise Seul‘deki I´PARK Mall’da düzenlenecek etkinlikler ile tüm detaylarıyla tanıtılacak.

LG’nin yapay zekayı benimseyen ilk akıllı telefonu olan LG V30S’in daha gelişmiş bir versiyonu olan LG G7 ThinQ, ses tanıma ve yapay zeka teknolojisiyle donatılarak hayata geçirildi. LG G7 ThinQ, ev aletleri, televizyonlar ve benzeri LG cihazları ile de bağlantı kurabilecek.

LG Electronics Mobil İletişim Şirketi’nin Başkanı Hwang Jeong-hwanise konuyla ilgili şunları söyledi: “Artık üreticilerin, kullanıcıların bir akıllı telefonda ne aradıklarını daha iyi anlamaları gerektiği bir dönemdeyiz. LG olarak kullanıcı deneyimini çok önemsiyoruz. LG G7 ThinQ ile yapay zeka teknolojilerini kullanarak kullanıcıların günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.” dedi.

LG G7 ThinQ’nun Beklenen Özellikleri

2018’in 2.çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulacak olan cihazın taşıması beklenen özellikleri arasında cihazın Siyah, gri, parlak mavi, mat mavi ve ahududu renk seçeneklerinin sunulması, kablosuz şarj özelliğinin olması, 6 inç boyutunda bir ekranı barındırması, Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisi ve 6 GB ve 8 GB RAM ile 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçenekleri ile sunulması bekleniyor.