huawei3 1

Huawei Watch 2’nin tasarımı görüldü

Huawei’nin giyebilir alanda bir çok hamle yaptığını biliyoruz. Son olarak ise Huawei’nin akıllı saati Watch 2’nin görselleri gün yüzüne çıktı. Yeni saat oldukça iddialı geliyor!

Huawei’nin giyilebilir Teknoloji bölümünde attığı son adım ile beraber yeni bir akıllı saat olan Huawei Watch 2’nin görüntüleri ortaya çıktı. Marka klasik saat tasarımından, alışık olduğumuz sportif tasarıma çok dik ve keskin bir geçiş yaparak iddialı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

hwatch3

Huawei Spora Yöneliyor!

Ortaya çıkan çizim görüntülerinin doğru olduğu söylenmekte. Bunun nedeni ise Huawei’nin kısa süre önce ilk tanıtım videosunu yayınlayarak ve bu video içerisindeki koşucunun olmasından kaynaklı olduğunu belirtelim. Akıllı saatin ilk tanıtımı böyleydi. Bu bakımdan ilk günden bu yana sportif bir saat olacağı bekleniyordu.

hwatch2

Bunun yanı sıra geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde yer alan haberlerde akıllı saatin tasarımının ciddi bir şekilde dğeişikliğe uğrayacağı ve çok daha sportif bir görünüme sahip olacağı söylenmişti.

Huawei Watch 2’nin ortaya çıkan görsellerini gördüğünüz gibi en az üç renk ile geleceği ve satışa çıkan saatin Android Wear 2.0 ile kutusundan çıkacağını söyleyebiliriz. Akıllı saatin WMC 2017’de tanıtılacağı ve bu saat ile beraber P10 ve P10 Plus isimli yeni amiral gemilerde görücüye çıkacak.