Google Ucus Arama 1

Google Flights Açıldı: Dünyanın En Güçlü Uçuş Arama Motoru

Google, dünyanın en güçlü arama motorunu açtı. Böylece profesyonel uçuş aramasını kullanabilirsiniz.

 Google Flights: En İyi Fiyata Uçuşlar

Google Flights web uygulaması, bir uçuş arama motorundan ve daha fazlasını isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. Net bir sunum, alternatif havaalanları için ipuçları, kolay kullanım, fiyat izleme, kalkış günlerinden sonra yararlı bir fiyatlandırma tablosu ve çok daha fazlası vardır.

Birçok filtre sayesinde aramayı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Duraklama sayısı, maksimum fiyat, kalkış saati, havayolu ve daha birçok kriter olarak mevcuttur.

Google Flights’la bir uçuş bulduysanız, tek bir tıklamayla havayoluna yönlendirileceksiniz. Böylelikle, can sıkıcı ücretleri aracılara kaydedersiniz ve daima en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Google Flights

Google Flights Görünümü İle Beğenildi

İngilizce arama motoru, en ucuz uçak bileti bulmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu uygulama çoğu havayolunun meta verilerine erişim sağlar ve sizin için mükemmel uçuşu bulmak için sayısız filtreleme ve ayar seçeneği sunar.

Google’ın profesyonel arama motoru için uzmanlık alanı, diğer seyahat arama motorlarının başarısız olduğu karmaşık çok noktadan uçlu ve çatal uçuşlardır. Gelişmiş yönlendirme kodlarıyla, uçuşunuzu nasıl istediğinizi ayrıntılı olarak belirleyebilirsiniz. Google Matrix ITA yazılımı daha sonra, fiyata göre sıralanan tüm uçuş seçeneklerini yayar. Google fiyatları ayrıntılı olarak ayırdığı için geçerli uçuş vergileri veya güvenlik ücretlerinin tutarını tam olarak görürsünüz. Genellikle, bu ekstra maliyetler uçuşun fiyatını artırır.