Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 için Tanıtım Tarihi Netlik Kazanıyor

Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının tanıtım tarihi için yeni açıklamalar var. Samsung tarafından doğrudan bir açıklama yapılmamış olsa da Güney Kore kaynaklarına göre belli bir tarih konuşulmaya başlandı. İşte detaylar.

Mobil dünyanın en aktif markalarından biri olan Samsung, amiral gemilerini yenilemeye devam ediyor. Son olarak teknoloji devinin Galaxy S8 serileriyle beraber çıkış yakaladığını gördük. Fakat marka yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerinden sonra yayınlarına devam etti.

Son olarak teknoloji devinin Note 7 modelinin yenilenmiş versiyonu olan Note FE serisiyle piyasadaki yerini aldığını gördük. Aralarda orta sınıf ve giriş seviyesi akıllı telefonları da sunuyor olsa da markanın şimdilerde en çok beklenen akıllı telefonu Galaxy Note 8 olarak karşımıza çıkmaya başladı. Merakla beklenen yeni amiral gemisi modelinin tanıtım tarihi içinse yeni bilgiler var.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung’un kendi açıklamalarına da bakacak olursak çok fazla detay belli olmasa da Galaxy Note 8 modeli için fazla beklemek gerekmeyecek. Şimdiden son serinin hazırlıklarına başlayan teknoloji devinin, tanıtım tarihi içinde yeni bilgiler paylaşıldı. Güney Koreli kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy Note 8 modeli Ağustos ayı içerisinde ortaya çıkacak. Yeni seri akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda çok fazla bir bilgi bulunmuyor fakat kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy Note 8 akıllı telefonları 23 Ağustos tarihinde tanıtılacak.

IFA etkinliğinden farklı olarak kendi lansmanıyla tanıtılacak olan akıllı telefonların, IFA etkinliğinden sonra ise satışa çıkması bekleniyor. Muhtemelen ilk siparişlerini Ağustos ayında teslim etmeye başlayacak olan Samsung’un yeni modellerini iPhone 8 ile yarıştıracağını da biliyoruz. iPhone 8 serilerinden önce gelirse bir adım önde olacağı düşünülen yeni akıllı telefonların, nasıl teknolojiler barındıracağını tanıtımla beraber görmüş olacağız. Tanıtım tarihi konusunda da resmi bilgi gelmiş değil. Resmi tarih açıklaması yapıldığı zaman sitemizde tarihe yer vereceğiz.