Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 için En Net Görüntüler Ortaya Çıktı

Dünyanın lider markalarından biri olan Samsung, bir yandan Galaxy S8 serilerinin satışlarına yoğunlaşmışken bir yandan da yeni modeli Galaxy Note 8 üzerinde çalışmaya devam ediyor. Görülen en başarılı telefon modellerinden biri olması beklenen Galaxy Note 8 serisi için yeni bilgiler ise durmaksızın gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni seriye ait olduğu iddia edilen videolar paylaşıldı. İşte detaylar.

Note 7 serisinden sonra, yenilemiş Note 7 FE modeli ve Galaxy Note 8 modelleri üzerinde daha yoğun bir çalışma yapılmaya başlandı. Note serisinin tekrar ana modellerden biri olmasını sağlayacak model olarak gösterilmesiyle beraber, Note 8 üzerinde de çok sık bir çalışma yapan markanın henüz bir doğrulama yapmadığını da gördük. Hem sistemsel hem de tasarımsal olarak Samsung tarafından doğrulama almış olmasa da sürekli olarak yeni iddialarla gündeme gelen ve çok başarılı bir model olacağı görülen Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının son olarak ise tasarımlarını ortaya koyan bir video yayınlandı.

Galaxy Note 8 Videosu Geldi

Samsung’un doğrulaması olmadığı için yine bir iddia olarak kalan Galaxy Note 8 videosunda beklenen tasarım detayları da biraz daha kendisini göstermiş oldu. Paylaşılan videoya bakacak olursak yeni modelin çok daha ince bir kasaya sahip olduğunu görmekteyiz. Bunun dışında genel olarak tasarımın daha başarılı ve ekran gövde oranını da çok daha iyi olan Note 8 akıllı telefonlarının arka kısmında ise çift arka kamera bulunacağı görülüyor.

Videoya göre çift arka kamera kullanımı yaptığı görülen akıllı telefonun parmak izi sensörlerinin de arka kapakta konumlandırılacağından bahsedilmiş durumda. Şu an için videonun doğru olup olmadığını bilmiyoruz fakat videoda yer alan tasarım detaylarının Galaxy Note 8 modelinde de yer alması Samsung’un bir hayli ilgi çekmesini sağlayacak gibi gözüküyor.

Şimdilik sadece belli başlı detayları görülen telefonların net olarak ne zaman tanıtılacağı ise merakla bekleniyor. Eğer beklenen özellikler gelecek olursa yeni modelin en başarılı akıllı telefonlardan da biri olması gündemde. Şu an en doğru bilgi için Samsung açıklamalarını bekliyoruz.