araba yarisi 1

Denemeniz Gereken En İyi Android Araba Yarışı Oyunları

Bugün oyun hakkında harika bir makale paylaşacağız. Bu yazı, Android akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi Android araba yarışı oyunlarından derlenmiştir. Oyunlar, kullanıcının derecelendirmesine ve popülaritesine göre seçilir.

Android araba yarışı

Need For Speed No Limits

Need For Speed No Limits, Google oyun deposunda yükselen yıldızlardan biri ve arkasındaki ana sebep ise yüksek kaliteli ayrıntılı grafikler. En sevdiğiniz bakımı seçerken bir çok seçeneğe sahip olacaksınız ve oyun hızlı ve sorunsuzdur.

Asphalt 8 Airborne

Asphalt 8 Airborne, Asphalt serisinin en popüler oyunlarından biridir. Grafikleri ve oynanışı nedeniyle sürekli ün kazanıyor. Zorlu yarış severler için mükemmel bir eşleşme gibi gözüküyor, çünkü bu oyunda hayatta kalmak için bazı havalı gösteriler ve yoğun sürüş yapmanız gerekiyor. Asphalt 8 Airborne’ın oyunu pürüzsüz ve hızlıdır.

Colin McRae Rally

Colin McRae Rally, çok sert bir vuruş yapan bir off-road yarış oyunudur, bu yüzden off-road yarışını sevenlerden biriyseniz, o zaman bu oyun tam size göre. İlk önce PC versiyonunda çıkan, sonra Android versiyonunda çıkan popüler oyunlardan biri. Keskin kullanımı seviyorsanız ve hızı kontrol etmek için biraz mantıklı olmanız durumunda, bu oyuna bayılacaksınız.

GT Racing 2

GT Racing: Motor Academy Free + popüler oyun geliştiricisi “Gameloft” tarafından geliştirilmiştir. Oynarken size gerçekçi sürüş efektleri sağlar. Bu oyunda, sürücü testlerini geçerek birçok otomobilin kilidini açabilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda sanal medyanızdaki oyunu online olarak oynama imkanı da sunmaktadır.