bjk lenovo 1

Canlı Yaşam Alanlarına Dönüşmeye Başlayan Stadyumlar 90 Dk değil, 7/24 Uyanık Olma Yolunda!

Son yıllarda sportif başarılarını akıllı işbirlikleriyle taçlandırarak, başarılı bir marketing ve pr rotasına sahip olan Beşiktaş spor kulübü son olarak Lenovo markasıyla #LenovoGameOn gaming house’unun stadyum altındaki 200 m2’lik alanda lansmanını yaptı.

Haftanın 7 günü 12:00/24:00 saatleri arasında faaliyet gösterecek olan bu alan bilgisayar, mobil cihazlar ve (Xbox) konsollar üzerinden oyun oynamayı seven kitlelere nezih ve güvenli bir ortamda son teknoloji cihazlarla yeni deneyimler elde etme fırsatı sunuyor.

Büyüyen oyun sektörünün günden güne global popülerlüğini artırdığı son dönemde global bir teknoloji devi olan Lenovo ile Spor denince Türkiye’de ilk akla gelen kulüplerden biri olan Beşiktaş AŞ’nin bu işbirliği, kitleler tarafından karşılandı.

lenovo game on

Dönüşen dünyanın farklı kitleleri farklı platformlarda ve noktalarda bir araya getirmeye başladığı oldukça açık sinyallerle bizlere mesaj vermekte.

Markaların kendilerine farklı vizyonlar ve bakış açıları katarak , birden fazla kitleye hitap edebilme özelliklerine sahip olmaları ve bunu dinamik bir sekilde hayata geçirmek zorunda oldukları, kaçınılmaz bir gerçek.

Ülkemizde bu işi son dönemde en iyi yapan Spor kuruluşu ise şüphesiz Beşiktaş.

Sizce de artık oyunun kuralları değişmedi mi ?

Let’s get the Game On !!