iPhone 7 kamera

Apple iPhone 7 Kamera İpuçları Bölümü Açtı

Akıllı telefonların dev markalarından biri olan Apple, iPhone 7 akıllı telefonlarıyla istediği başarıyı elde etti. Telefonların çok satması bir yana dursun bu seride Apple’ın birçok yeniliğe imza attığı da ortaya çıktı. Özellikle kamera konusunda çok iddialı özellikler sunan iPhone 7 akıllı telefonlarının bu özelliği ise Apple’ın son çalışmasıyla yeniden gündem olacak. Öyle ki iPhone 7 Kamera İpuçları sayfası açıldı. İşte Detaylar.

iPhone 7 akıllı telefonlarında kamera sistemlerinin ne kadar başarılı olduğunu tartışmaya bile gerek yok. Şu an için akıllı telefonlar içerisinde en iyi kamera özelliklerine sahip olan telefonların başında gelen iPhone 7 serisine karşı yeni amiral gemisi akıllı telefonlar bile başarılı olamıyor. Hala kamera konusunda en iyi modellerden biri olan telefonun bu özelliğini daha fazla öne çıkarmak isteyen Apple ise yeni bir çalışmaya gitti. iPhone 7 kamera ipuçları için özel bir sayfa açan Apple, bu gece itibariyle “iPhone 7’de nasıl çekilir?” şeklinde resmi bir bölüm oluşturdu. Kendi sayfası üzerinden özel bir bölüm oluşturan Apple’ın bu hamlesinden sonra iPhone 7 Kamera İpuçları ile bir kez daha gündem oldu.

iPhone 7 Kamera İpuçları Videoları Paylaşılıyor

Apple’ın yeni sayfasından biraz bahsedelim. Marka yeni sayfasında doğrudan akıllı telefonlarının kamera özelliklerini anlatan kısa kısa videolar yayınlamaya başladı. Bir dizi yayınlanan videolarda iPhone 7 Kamera İpuçları yer alıyor. Hızlı çekim nasıl yapılır? Yakın çekim nasıl yapılır? Portre modu nasıl kullanılır? Şeklinde hazırlanan videolarla beraber Apple’ın iPhone 7 kameraları hakkında bir nevi rehber niteliğinde videolar oluşturduğunu gördük.

https://youtu.be/xvvXIt7XwXE

Markanın bu adımıyla beraber yeni seri akıllı telefonlar gelmeden önce mevcut amiral gemisi serisi de bir kez daha gündem olmuş oldu. Sadece resmi oluşturulan sayfa üzerinden değil bunun yanında yine resmi Apple YouTube kanalı üzerinden de iPhone 7 Kamera İpuçları videoları paylaşılmaya başlandı. Yeni video paylaşımlarıyla beraber Apple ilgileri ne derece toplayacak ve ne kadar başarı elde edilecek bunu görmek için beklemek gerek. Zira henüz video sayfası bile yeni paylaşılmış durumda.

Oluşturulan Sayfaya Şuradan Bakabilirsiniz.