22fb9b44c0f1856aa0baaf7be447c7cd5b862fef 1

AirSelfie ile selfie çekmek artık daha keyifli!

Her geçen gün yeni gelişmeler ile karşımıza çıkan drone’lar, selfie alanına da giriş yaptı. Artık Selfie keyfi başka bir boyutta devam edecek!

Her geçtiğimiz gün selfie çekim sayısı artış göstermekte. Özellikle sosyal medya platformlarından sonra çekimlerin sayısı doğru orantıyla artış göstermeye başladı. Ayrıca her kadranda fotoğraf çekmek oldukça zordur. Bu bakımdan kamera çok yakına veya düğmeye basmak ulaşmak oldukça sıkıntılıdır. Bu bakımdan selfie çubukları gümdeme bomba gibi oturdu.

Her geçen gün satış rakamları artan selfie çubuklarından sonra drone’ların da gelişmesiyle beraber selfie alanına giriş yapan drone’lar ile özçekim yapmak daha keyifli hale geldi. Aslında selfie çubuklarına göre çok daha mantıklı olsa bile fiyat bakımından drone’lar daha pahalı oluyor. Ayrıca dünyada tek drone olmadığından her drone üreticisinin kamera selfie çekimleri için optizimasyon yapması gerekiyor.

Kullanımları ise oldukça basit. Drone’nuzu çıkarınız havada doğru pozisyona getirip düğmeye basmanız yeterli.

AirSelfie drone adıyla gelen bu selfie drone’u özel olarak geliştirildi. Kickstarter’da tanıtıma geçen bu drone beklenenden fazla maddi kaynak elde ettiği öğrenildi. 360 derece çekim yapabilen video ve fotoğraf drone’u şimdiden satış rekorları kırmaya başladı. Fiyatı ise 250 Dolar olarak görüldü.